
12 кВт Котел длительного горения 5 мм сталь Zubr Praktik
- В наличии
- Код: UA8569
30 500 ₴
28 500 ₴
Лінійка твердопаливних котлів
Зубер Praktik представлена в 4 потужностях:12, 16, 20, 24 кВт.

Зроблені з жаростійкої сталі завтовшки 5 мм. Котли призначені для опалення побутових приміщень із площею від 90-240 кв. м.
Бічний тип завантаження й ефективність допалювання димових газів. Утеплений декоративним кожухом (1 мм) з мінеральною ватою (30 мм), він дає змогу уникнути тепловтрати. Вода залишається гарячою максимально довго. Відповідно ресурсів (палива) ви будете витрачати на підігрівання теплоносія менше.

Особливості конструкції:
Верхня камера — для чищення теплообмінника.
Середня камера — для завантаження палива.
Нижня камера — для розпалювання й чищення від золи. Там є доступ до колосників і зольної скриньки.
Теплообмінник пластинчастий (повчастий) горизонтальний. Конвекційний гахохід у формі лабіринту з горизонтальними водяними полицями, їх усього дві й омиваються водою (теплоносій), яка циркулює в водяній сорочці котла, у такий спосіб підвищуючи ККД котла.
ККД досягає 85%. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров — приблизно 10 годин, а ось на куті — 12 годин.
Регулювання температури в системі можна контролювати за допомогою встановлення регулятора тяги з ланцюжком. Встановлюєте потрібну температуру, зазвичай 60 градусів, і вона сама відкриватиме заслінку піддування. Або можна встановити електроніку (автоматику) для автоматичного контролю температури, водночас скоротити споживання палива на 10-15%.
Конструкція теплообмінника дуже грамотна та продумана. Котел за периметром корпусу має водяну сорочку.
Заслінка поломера на виході димоходу допоможе правильно налаштувати котел, її можна зафіксувати в потрібному положенні для поліпшення тяги. Він має фіксатори положення.
Чавунні колосники — на них згоряє паливо, з них надходить повітря для процесу горіння, виготовлені у формі змінних чавунних колосникових решіток.
Зоряний ящик для зручного видалення золи розміщений у нижньому відсіку та входить до комплекту постачання.
Як паливо для котла підходять: дрова, деревні відходи, кам'яне вугілля, пиляльні та торф'яні брикети, торф.
Змінні дверцята — можуть бути як із лівими петлями, так і правими. І клієнт сам може їх перекидати зліва на право, як йому буде зручно в подальшій експлуатації.
Регульовані ніжки. Можна виставити за рівнем підлоги.
Комплектація
- Зоряний ящик для золи.
- Комплект для чищення (скребок для чищення та совок для видалення золи).
- Колосники чавунні.
- Термометр електронний термометр.
- Інструкція з експлуатації та гарантійний талон.

Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
- Доставка Новою Поштою
- Доставка Транспортною компанією «САТ»
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZUBR |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 130 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Опилки, Щепа, Пеллеты, Торф |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Объем воды в котле | 42 л |
| Объем камеры сгорания | 33 л |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Тип котла | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 5 мм |
| Цвет | Салатовый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1120 мм |
| Глубина | 685 мм |
| Диаметр дымохода | 159 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 28 500 ₴









