
18 кВт Котел классический 5 мм сталь Zubr Classic Termo
- В наличии
- Код: UA8567
28 500 ₴
26 500 ₴
-7%
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердопаливний котел Zubr Classic Termo (утеплений) 18 кВт

Лінійка котлів представлена в 5 потужностях. - 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Тип котла: класичний, тривалого горіння, утеплений;
Основні види палива: дрова, паливні брикети, пелети, кора, кокс, солома, торф, щепа, тирса, антрацит, буре вугілля, кам'яне вугілля;
Колосники: чавунні;
Теплообмінник: пластинчастий;
Країна виготовлення: Україна;
Час горіння на дровах: до 8 годин;
Особливостi конструкції котла :
-
Верхні дверцята під кутом дають одночасний доступ як до зони завантажувального бункера, так і до теплообмінника.
-
Нижні дверцята — для обслуговування й чищення поличника з колосниками.
-
Теплообмінник пластинчастого типу розміщений зверху в основній паливній камері та має гарне з'єднання з водяною сорочкою, що дає ефективно передавати тепло. Відповідно ККД досягає 95%.
-
Димохід круглого перерізу з діаметром 127 мм. Необхідна довжина димохода має бути не менш ніж 5-6 метрів.
-
Піддувало розміщене на нижньому дверцятах. Регулюється потік повітря за допомогою ланцюжка з механічним регулятором тяги.
-
Колосники чавунні, знімні.
-
Золяний ящик міститься під колосниками, йде в комплекті.
-
Всі дверцята посилені ущільнювальним керамічним шнуром.
-
Ручки всі з термостійкого пластику.
-
Подача розташований на верхньому корпусі котла, а зворотна сторона на нижній частині ззаду.
-
Корпус котла утеплений.
До базової комплектації котла "Zubr Classic Termo" входить:
-
зольна скринька
-
термометр
-
комплект для чистки котла
-
колосники чавунні
-
в утепленному кожусі
Додатково до придбання при необхідності:
-
механічний регулятор тяги
-
автоматика (Турбіна + блок управління)
-
димохід
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Пошкою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
-
Адресна Доставка Кур'єром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZUBR |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 125 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Антрацит, Опилки, Солома, Щепа, Каменный уголь, Пеллеты, Торф |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 95 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Объем воды в котле | 55 л |
| Объем камеры сгорания | 95 л |
| Площадь обогрева | 180 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 780 мм |
| Диаметр дымохода | 127 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 26 500 ₴











