
12 кВт Прометей Еко
- В наявності
- Код: UA3366
18 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел тривалого горіння Прометей Еко 12 кВт
Сталеві котли на твердому паливі Прометей Е (Еко). Особливістю даної моделі є велика та глибока топка та покращений теплообмінник для підвищення ККД. Є можливість встановлення турбіни, механічного терморегулятора, а також електричного ТЕНа, які допоможуть вам заощадити паливо та відповідно гроші.

Котел тривалого горіння Прометей Еко працює на всіх видах твердого палива - дрова, вугіллі, паливних брикетах. Тривалість горіння від 8 до 12 годин на одному завантаженні. Топка дозволяє завантажувати дрова від 45 до 55 см. Твердопаливний котел тривалого горіння Прометей Еко - бюджетне і зручне рішення для опалення Вашого будинку.
Пристрій працює на всіх видах твердого палива: антрацит, буре вугілля, брикети, дрова, кам'яне вугілля, кокс, кора, пелети, солома, торф, щеця, тирса.
Цей котел має бюджетне споживання палива і працює до 12-ти годин на одному завантаженні дров.
Переваги по конструкції та комплектації:
- Компактний розмір, що увійде в будь-яке приміщення.
- Міцна сталь з товщиною 4 мм.
- Енергонезалежність.
- Високий ККД - до 89%.
- Чавунні колосники, що є більш стійкими до прогорання.
- Зручне чищення через нижню камеру.
- Можна встановити механічний терморегулятор або автоматику.

Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправлення замовлень провадиться в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- МістЕКСПРЕС
- НОВА ПОШТА
- УкрПошта







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 90 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Лушпиння зернових, Кам'яне вугілля, ДСП, Тріска, Кокс, Стружка, Торф, Брикети, Дрова, Кора, МДФ, Пелети, Буре вугілля, Солома, Антрацит, Тирса |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 89 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Об'єм води в котлі | 31 л |
| Об'єм камери згоряння | 42 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Регулювання потужності, від | 5 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 12 |
- Ціна: 18 500 ₴










