
12 кВт Котел длительного горения 5 мм сталь Kraft серия А с ручным управлением
- В наличии
- Код: UA4770
22 900 ₴
Бюджетний котел Kraft серія А 12 кВт без автоматики
- Для опалення будинку площею до 100 м кв.
- Сталь 5 мм.
- Чавунні лосники
- Енергонезалежність
Бюджетний котел Kraft серії А — це універсальний котел, що працює на будь-якому різновиді палива (тверде паливо). Основне призначення цього котла полягає в опалюванні невеликих будинків (і інших приміщень) площею до 180 м. Кв. Він може керуватися як механічним регулятором тяги, так і можлива комплектація електронним керуванням.

Особливість моделі серії А в тому, що за невеликої ширини цей котел легко впишеться в інтер'єр, де передбачено місце для встановлення габаритного обладнання. Для того, щоб не «з'їдати» місце по боках від котла, під'єднання механічного регулятора передбачене зверху (на верхній площині). Вентилятор також може бути під'єднаний як із боку (праворуч або ліворуч), так і фронтально, у нижні дверцята котла. Якщо ви вирішили придбати твердопаливний котел із автоматикою, то для під'єднання вентилятора в комплекті постачається адаптер, який захистить вентилятор від пилу та щіпок, які можуть падати на нього зверху.
Димохід виведений горизонтально назад і має шибер для регулювання тяги, необхідної для правильної роботи котла.
Товщина котельної сталі топки та теплообмінника 5 мм забезпечує роботу котла впродовж 12-15 років.
Колосники, що застосовуються в цій моделі, виготовлені з товстого чавуну, дають змогу безпечно використовувати як паливо висококалорійне вугілля.
Завдяки великим завантажувальним дверцятам у котел можна завантажувати полення великого діаметра. Для тих, хто планує використовувати для опалення вугілля, завантажувальні двері виготовлені під нахилом. Це зроблено для того, щоб вугілля було зручно засипати. Топка великого об'єму дасть змогу горіти одній закладці дров упродовж 5-6 годин. На вугіллі ця модель зможе працювати впродовж 10-12 годин.
Завдяки зручному доступу до теплообмінника та великому діаметру його ходів котел чиститься дуже легко, і це не займає багато часу. Для зручності чищення в зольний ящик передбачений лоток для збирання золи.

Переваги:
- ККД — 85%;
- Можливість встановлення механічного регулятора тяги забезпечує енергонезалежність котла;
- Можливість використовувати різноманітне паливо;
- Заводське виробництво;
- Кожен екземпляр перевіряється на герметичність;
- Безплатна доставка безпосередньо додому в будь-яку точку України;
- Клапан безпеки та інструмент для чищення в комплекті.

Комплектація
Комплект постачання містить:
- • котел;
- • нагнітальний вентилятор *;
- • захід (стривні) клапан — для безпеки (Німеччина);
- • інструмент для чищення котла;
- • лоток для збирання золи;
- • паспорт (інструкція з експлуатації).
* — у разі комплектації з автоматикою та вентилятором.
** — зображення, схеми та відтінок котла на сайті може відрізнятися від реального. Принципові моменти прохання уточнювати в менеджера.
Габарити:
| B, | мм — | 510 |
| H, | мм — | 910 |
| H1, | мм — | 690 |
| H2, | мм — | 224 |
| L, | мм — | 930 |

Як замовити:
- Замовлення можна оформити через кошик на сайті
- Зателефонувавши за зазначеними номерами на сайті
- Замовити зворотний безплатний дзвінок у формі на сайті
Доставка
Доставка замовлень здійснюється на всій території України.
Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром Києвом







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 130 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Каменный уголь, Брикеты, Дрова |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Объем воды в котле | 37 л |
| Объем камеры сгорания | 46 л |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 930 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 12 |
- Цена: 22 900 ₴







