
50 кВт Промышленный котел 6 мм сталь Feniks серия D plus
- В наличии
99 680 ₴
Твердопаливні котли призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких передбачена система центрального опалення, з використанням в якості палива деревини, дерев’яних відходів, тирсових або торф’яних брикетів, і кам’яного вугілля. Найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні вугілля. Функціонування котла Feniks серії D plus передбачено тільки в режимі ручної подачі твердого палива.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОТЛІВ



ПАЛИВО ДЛЯ КОТЛА:
Основним видом палива для котла є кам'яне вугілля. Також в якості палива допускається використовувати: - дрова, вологістю не більше 25 %, їх довжина повинна бути приблизно на 50 мм менше глибини топки (див. таблицю 1); - дерев’яні брикети діаметром 10-15 см; - як домішку до основного палива в пропорції 50 % можна додавати деревинні відходи з різними якісними параметрами (щодо вологості) і різної грануляції (обрізки, стружки, тріски, деревинні відходи, що утворюються при виробництві меблів, паркету).


Комплект поставки

Як замовити:
- Замовлення можна оформити через кошик на сайті
- Зателефонувавши за зазначеними номерами на сайті
- Замовити зворотний безплатний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Замовляйте зараз з безплатною доставкою за вашою адресою.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
ТОП 5 Причин Зробити Покупку в Нашому Магазині!
Більше 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла - від 20 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар в наявності. З цього відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата і доставка будь - яким зручним способом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Феникс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Виды топлива | |
| Виды твердого топлива | Брикеты, Каменный уголь, Дрова, Торф |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1355 мм |
| Диаметр дымохода | 219 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 590 кг |
| Глубина | 1624 мм |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 50 кВт |
| Объем воды в котле | 163 л |
| Площадь обогрева | 500 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Промышленный |
| Форма дымохода | Круглая |
| Цвет | Красный |
- Цена: 99 680 ₴





