
70 кВт Промисловий котел 6 мм сталь Feniks серия D plus
- В наявності
125 850 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливні котли призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких передбачена система центрального опалення, з використанням в якості палива деревини, дерев’яних відходів, тирсових або торф’яних брикетів, і кам’яного вугілля. Найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні вугілля. Функціонування котла Feniks серії D plus передбачено тільки в режимі ручної подачі твердого палива.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОТЛІВ



ПАЛИВО ДЛЯ КОТЛА:
Основним видом палива для котла є кам'яне вугілля. Також в якості палива допускається використовувати: - дрова, вологістю не більше 25 %, їх довжина повинна бути приблизно на 50 мм менше глибини топки (див. таблицю 1); - дерев’яні брикети діаметром 10-15 см; - як домішку до основного палива в пропорції 50 % можна додавати деревинні відходи з різними якісними параметрами (щодо вологості) і різної грануляції (обрізки, стружки, тріски, деревинні відходи, що утворюються при виробництві меблів, паркету).


Комплект поставки

Як замовити:
- Замовлення можна оформити через кошик на сайті
- Зателефонувавши за зазначеними номерами на сайті
- Замовити зворотний безплатний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Замовляйте зараз з безплатною доставкою за вашою адресою.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
ТОП 5 Причин Зробити Покупку в Нашому Магазині!
Більше 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла - від 20 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар в наявності. З цього відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата і доставка будь - яким зручним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Види палива | |
| Види твердого палива | Брикети, Кам'яне вугілля, Дрова, Торф |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1405 мм |
| Діаметр димоходу | 248 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 665 кг |
| Глибина | 1735 мм |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Площа обігрівання | 700 кв.м |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Промисловий |
| Керування | Автоматичне |
| Форма димоходу | Кругла |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 125 850 ₴





