
98 кВт KOTLANT-КОТЛАНТ КВ-98 З АВТОМАТИКОЮ ТА ВЕНТИЛЯТОРОМ
- В наявності
- Код: UA3701
155 700 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ КВ-98 З АВТОМАТИКОЮ ТА ВЕНТИЛЯТОРОМ
Котли опалювальні водогрійні сталеві серії КВ мають вертикальне розташування каналів газоходу. Передбачені для використання в різних цілях: гаряча водопідготовка, обігрів приміщень, встановлення на об'єктах суворої підтримки стабільної температури (в модульному виконанні).
Котли серії КВ універсальні, розроблені з урахуванням використання різного твердого палива. Водні колосники, наявність безшовних жаростійких труб (розташованих з перехресним ухилом в топці), а також вертикальна система каналів газоходи теплообмінника котла збільшують площу поглинання теплової енергії, що забезпечує високу економічність і ефективність котлів.
Котли з примусовою системою розподілу і подачі необхідної кількості повітря через повітряні золотники безпосередньо в топку, відносяться до числа полугазогенераторных, а за технічними даними не поступаються газогенераторним (піролізного) котлам, навіть мають ряд переваг: незалежність до виду палива, простота в експлуатації, невеликий період окупності.
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotlant |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 98 МВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Стан | Нове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 295 мм |
| Види палива | |
| Види твердого палива | Дрова, Тирса, Брикети, Кам'яне вугілля, Торф |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 1040 |
| Висота | 1555 |
| Тип палива | Тверде |
| Площа обігрівання | 980 кв.м |
| Об'єм камери згоряння | 343 л |
| Глибина | 1750 мм |
| Вага | 1050 кг |
| Глибина камери згоряння, мм | 700 |
| Макс. температура, °C | 90 |
| Робочий тиск, бари | 1,5 |
| Висота димоходу (мін. допустима), м | 8 |
| Висота від підлоги до центру димоходу, мм | 1275 |
| Електрична потужність, до, Вт | 85 |
| Температура продуктів згоряння, °C | 140 |
| Робоча напруга/частота, В/Гц | ~220/50 |
- Ціна: 155 700 ₴




