
16 кВт KOTLANT-КОТЛАНТ КГ-16 З МЕХАНІЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ТЯГИ
- В наявності
- Код: UA3657
31 800 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ КГ-16 З МЕХАНІЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ТЯГИ
Котел опалювальний твердопаливний водогрійний сталевий серії КГ-16 з горизонтальним розташуванням каналів газоходу, відноситься до котлів тривалого горіння. Час горіння котла залежить від комплектації, запасу потужності, умов встановлення, виду фракції та вологості палива, і буде коливатися в межах від 5 до 24 годин.
Котел универсальный, для твердых видов топлива. Благодаря своим конструктивным особенностям очень простой в експлуатации и обслуживании.
За счет горизонтально расположенных каналов газохода котёл КГ-16 имеет относительно небольшие размеры, благодаря чему легко устанавливается в разных помещениях, не требуя большого пространства для его эксплуатации.
В зависимости от мощности и пожеланий пользователя может работать в базовой комплектации, с механическим регулятором мощности и электронным блоком управления с нагнетающим вентилятором.
Как заказать:
- Заказ можно оформить через корзину на сайте
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotlant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 205 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Кам'яне вугілля, Торф, Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 58 л |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1205 мм |
| Глибина | 950 мм |
| Діаметр димоходу | 158 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота димоходу (мін. допустима), м | 6 |
| Висота від підлоги до центру димоходу, мм | 1010 |
| Глибина камери згоряння, мм | 410 |
| Макс. температура, °C | 85 |
| Робочий тиск, бари | 1,5 |
| Робоча напруга/частота, В/Гц | ~220/50 |
| Температура продуктів згоряння, °C | 100-210 |
| Електрична потужність, до, Вт | 85 |
- Ціна: 31 800 ₴




