
21 кВт KOTLANT-КОТЛАНТ КМ-21 БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
- В наявності
- Код: UA3647
30 600 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ КМ-21 БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Makoten OPTIMA КМ-21 кВт - це котел тривалого горіння із збільшеною камерою згоряння. Котел виконаний з жароміцної сталі товщиною 5 мм
Використовують для опалення житлових будинків до 210 м2.
Компактний розмір котла полегшує його розміщення і монтаж котельні, а подовжена камера згорання дозволяє використовувати дрова довжиною більше 0,5 м. Також, за рахунок великого завантажувального обсягу топки, збільшена тривалість горіння одного завантаження. Колосники - трубні, водоохолоджувані, що одночасно підвищує як ККД котла, так і довговічність самих колосників. Конструкція котла спрощує чистку і обслуговування котла, та димаря.
Котел КМ-21 кВт в первую очередь предназначен для сжигания древесных видов топлива и торфа, также возможно использование угля при условии его низкой зольности.
Котел Makoten OPTIMA КМ-21 кВт - универсальный, может использоваться с любой системой отопления.
Преимущества:
- Толщина стали 5 мм;
- Увеличенные объем и глубина камеры сгорания;
- Удобство и простота монтажа и эксплуатации;
- Долговечные трубные, водоохлаждаемые колосники;
- Высокий КПД;
- Выгодная цена.
Как заказать:
- Заказ можно оформить через корзину на сайте
- Позвонив по указанным номерам на сайте
- Заказать обратный бесплатный звонок в форме на сайте
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotlant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Кам'яне вугілля, Торф, Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 82 л |
| Площа обігріву | 210 кв.м |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 965 мм |
| Діаметр димоходу | 158 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота димоходу (мін. допустима), м | 5 |
| Висота від підлоги до центру димоходу, мм | 1120 |
| Глибина камери згоряння, мм | 520 |
| Макс. температура, °C | 85 |
| Робочий тиск, бари | 1,5 |
| Температура продуктів згоряння, °C | 100-240 |
- Ціна: 30 600 ₴



