
15 кВт KOTLANT-КОТЛАНТ КН-15 З АВТОМАТИКОЮ ТА ВЕНТИЛЯТОРОМ
- В наявності
- Код: UA3640
25 800 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ КН-15 З АВТОМАТИКОЮ ТА ВЕНТИЛЯТОРОМ
Твердопаливний котел з нахиленою завантаженням серії «КН» - це класичний котел від Компанії «Котлант». Він відрізняється економічністю у споживанні палива і своїми компактними розмірами.
Для поліпшення умов завантаження палива і обслуговування виготовляється з нахиленою горловиною завантажувального відсіку.
Твердопаливний котел серії «КН» від «KOTLANT» це:
- Доступність;
- Економія коштів;
- Простота в експлуатації;
- Екологічність.
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
НОВА ПОШТА Безкоштовна доставка відділення по Україні
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotlant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 133 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Кам'яне вугілля, Торф, Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 44 л |
| Площа обігріву | 150 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Діаметр димоходу | 148 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота димоходу (мін. допустима), м | 5 |
| Висота від підлоги до центру димоходу, мм | 635 |
| Глибина камери згоряння, мм | 415 |
| Макс. температура, °C | 90 |
| Робочий тиск, бари | 1,5 |
| Робоча напруга/частота, В/Гц | ~220/50 |
| Температура продуктів згоряння, °C | 100-240 |
| Електрична потужність, до, Вт | 130 |
- Ціна: 25 800 ₴




