
20кВт Vulkan Candle D
- В наявності
- Код: UA8102
44 800 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котел верхнього горіння — різновид твердопаливного шарового котла , в якому подача повітря і процес горіння обмежуються верхньою частиною паливного шару. Така схема дозволяє завантажувати в топку одноразово значну кількість палива, відповідно, котли характеризують як котли тривалого горіння і вимагають більш рідкісного обслуговування.
ККД котлів 85-93 %. Тривалість горіння одного завантаження, за даними виробника, в залежності від режиму становить 5-8 годин до 31 год (на дровах) і до 5 діб (на вугіллі)
Основна особливість котла — принцип верхнього горіння. У нижній частині завантаження палива повітря і гази не циркулюють і горіння не відбувається.
Наші котли ідеально підходять для опалення як побутових так і промислових будівель. В залежності від опалювальної площі ми пропонуємо Вам котли різної потужності: від 10 кВт, 15 кВт, 20 кВт, 30 кВт, 40 кВт, 50 кВт. Також можливо індивідуальне виготовлення котлів під клієнта (котли під вугілля, котли з примусовою подачею повітря, котли з нестандартною потужністю 12 кВт, 18 кВт тощо).
ТОП 5 Причин Зробити покупку у Нашому Магазині!
Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла – від 10 років.
Усі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є у наявності. Тому надсилання протягом 1 робочого дня.
Оплата та доставка – будь-яким зручним способом.
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Відправлення замовлень здійснюється у строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою або за умови оплати післяплатою. Тобто оплата провадиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що заведені товари не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
― Самовивіз
― Доставка кур'єром
― МістЕКСПРЕС
― НОВА ПОШТА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 225 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 52 л |
| Об'єм камери згоряння | 210 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина сталі теплообмінника | 4 мм |
- Ціна: 44 800 ₴







