
Шахтний котел (Холмова) Heizer Opti (15кВт)
- В наявності
34 491 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Це котли верхнього завантаження нижнього горіння. Конструкція шахти котла Heizer дає можливість попередньо підсушити паливо для більш ефективного спалювання в топці. Через вертикальну шахту паливо потрапляє на чавунні колосники, де і відбувається процес згоряння і тління завантажувального палива. Під колосниками розташований відсік зольника, в якому накопичується зола. Очищення зольного скриньки здійснюється раз у 2-3 дні. На дверці зольника розташовується механічний пристрій, що регулює подачу первинного повітря в зону горіння палива.
Після первинного спалювання палива на колосниках, димові гази попадають у камеру вторинного допалювання, де всі незгорілі частки догарают практично повністю.
Головний офіс компанії Heizer hauskessel GmbH знаходиться в Німеччині в місті Альтенштадт, передмісті Франкфурта-на-Майні. Завдяки сучасному виробництву і постійному контролю якості, твердопаливні котли Heizer™ завоювали довіру покупців в 22 країнах світу.
З 2017 року котли Heizer™ виробляються в Україні на німецькому обладнанні з контролем якості та дотриманням всіх норм ЄС та Німеччини з енергозбереження та безпеки.
Сучасне високотехнологічне устаткування забезпечує якість, надійність і довговічність котлів Heizer™.
Також, завдяки зниженню витрат і високої ефективності виробництва, котли Heizer™ мають доступні ціни і стали воістину народними котлами в країнах східної і західної Європи.
Котел Heizer може мати різну потужність, і в залежності від цього змінюється його теплообмінник.
Контроль якості на виробництві котлів Heizer™ – один з найважливіших етапів виробництва.
Твердопаливні котли Heizer™ проходять чотири етапи якості для того, щоб бути впевненим у високій якості продукції.
1. Контроль якості стали на відповідність температурних режимів, хімічним складом і механічними властивостями.
2. Рентгенографічний контроль для перевірки виробів на наявність прихованих дефектів.
3. Ультразвуковий контроль надійності основних робочих властивостей і параметрів котла.
4. Перевірка під максимальним тиском
Завдяки контролю якості на всіх етапах виробництва, на котли Heizer™ діє повна Офіційна гарантія 5 років
Якість продукції Heizer™ підтверджено європейськими сертифікатами.
ТОП 5 Причин Зробити покупку у Нашому Магазині!
Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла – від 10 років.
Усі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є у наявності. Тому надсилання протягом 1 робочого дня.
Оплата та доставка – будь-яким зручним способом.
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Відправлення замовлень здійснюється у строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою або за умови оплати післяплатою. Тобто оплата провадиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що заведені товари не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
― Самовивіз
― Доставка кур'єром
― МістЕКСПРЕС
― НОВА ПОШТА
― УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTI |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 105 л |
| Об'єм камери згоряння | 110 л |
| Площа обігріву | 150 кв.м |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 163 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 34 491 ₴






