
Шахтний котел (Холмова) Heizer Smart (15кВт)
- В наявності
30 700 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Серія твердопаливних котлів «HeizerSmart» — це серія компактних шахтних котлів за типом Холмова. Це котли нижнього горіння з двома камерами — завантаження і згоряння. Завдяки чому горюче в котлі горить шарами, а час горіння варіюється від 8 до 15 годин залежно від типу палива.
Серія Smart має широкий асортимент потужностей: 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Типи палива:
- Дрова
- Вугілля
- Опилки
- Брикети
- Щіпка
Котел нижнього горіння «HeizerSmart» виготовлений із жаростійкої сталі марки 09Г2С, яка є запорукою тривалого використання котла. Теплообмінник і камера згоряння виготовлені зі сталі 4 мм, водяна сорочка виготовлена зі сталі 3 мм. Ви завжди можете замовити котел зі сталі 5,6,7 мм, а наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть вибрати котел оптимальний варіант «ціна-якість».
Котел на дровах і вугілля має дві регульовані дверцята, які ущільнені шнуром 18 мм, завдяки чому ви завжди можете відрегулювати дверцята та в процесі експлуатації не буде випадків задимлення. Чавунні колосники — це запорука надійності й ефективності роботи котла. Адже їх дуже легко замінити й вони не знижують температуру в камері згоряння в процесі роботи котла. Це просте, надійне й ефективне рішення.
Котел твердопаливний «HeizerSmart» може працювати в автоматичному режимі, Ви можете доукомплектувати системою автоматики, адже на котлі є всі необхідні технологічні отвори для кріплення вентилятора та блока керування. У стандартній комплектації кошенят має механічний спосіб керування з можливістю доукомплектування механічним регулятором тяги. На котлі можна встановити систему безпеки 3-1.
Усі котли Heizer мають декоративний кожух і утеплювач між теплообмінником і обшивкою котла, що робить його безпечним у використанні та підвищує його ефективність.
До базової комплектації котла «HeizerSmart» входить:
- котел;
- термометр капілярний;
- чавунні лосники;
- гарантійний талон;
- інструкція з експлуатації котла.
ТОП 5 Причин Зробити покупку у Нашому Магазині!
Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла – від 10 років.
Усі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є у наявності. Тому надсилання протягом 1 робочого дня.
Оплата та доставка – будь-яким зручним способом.
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Відправлення замовлень здійснюється у строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою або за умови оплати післяплатою. Тобто оплата провадиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що заведені товари не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
― Самовивіз
― Доставка кур'єром
― МістЕКСПРЕС
― НОВА ПОШТА
― УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 70 л |
| Об'єм камери згоряння | 76 л |
| Площа обігріву | 150 кв.м |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 132 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 30 700 ₴






