
Котел тривалого горіння Буржуй Універсал УДГ 21 кВт (4 мм)
- В наявності
- Код: UA3314
35 450 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел тривалого горіння Буржуй Універсал УДГ 21 кВт (4 мм)
Буржуй Універсал УДГ 21 кВт (4 мм) – твердопаливний котел тривалого горіння, виготовлений з високоякісної сталі товщиною 4 мм. Особливістю котлів серії Універсал є універсальність регулювання процесу горіння. Його можна регулювати в ручному, механічному або автоматичному режимі, для чого необхідно скористатися регулятором тяги або контролером з турбіною (дод. опція). Котел можна доукомплектувати електричним Теном.
Переваги:
- Тривалість горіння палива на одному завантаженні від 10 годин – збільшена камера згорання дозволяє завантажувати більший обсяг палива.

- Універсальна регулювання в ручному режимі, механічне (за допомогою регулятора тяги) або автоматичному (за допомогою автоматики з турбіною).

- Універсальність підключення – фланці подачі і обратки теплоносія розташовані з обох сторін, що дозволяє підключити котел як з лівого, так і з правого боку. Незадіяні виходи закриваються заглушками, які йдуть в комплекті.

- Верхній теплообмінник і колосникова решітка виготовлені з труб – конструкція теплообмінника дозволила збільшити ККД котла до 92%. Теплообмінник виготовлений із сталі товщиною 4 мм.

- Можливість установки електричного Тена і блоку управління. ТЕН підтримує безперервну роботу котла в разі відсутності твердого палива.

Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буржуй |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Об'єм води в котлі | 64 л |
| Площа обігріву | 210 кв.м |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 1050 мм |
| Діаметр димоходу | 170 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 35 450 ₴









