Доставка

250 кВт Пеллетный котел (горелка+шамот) 6 мм сталь Altep Duo Uni Pellet (KT-2EPG) Plus
- В наличии
- Код: UA3460
609 700 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Максимальний показник ККД для твердопаливного котла (від 91%).
- Широкий вибір потужностей, підійде як для побутових,так і для технічних приміщень.
- Пальник з функцією автоматичного чищення входить у вартість котла.
- Топка значних розмірів з пелетної пальником.
- У котлі присутня система автоматичного займання палива.
- Керамічні каталізатори, що стабілізують процес згоряння палива.
- Водяна колосникова решітка.
- Можливість ручного завантаження.
- Можливість програмування.
Доставка:
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Доставка поштою
- Транспортна компанія
- Нова Пошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.15 кг |
| Виды твердого топлива | Пеллеты |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Площадь обогрева | 2500 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2400 мм |
| Диаметр дымохода | 300 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 250 |
| Тип промышленного котла по виду теплоносителя | Водогрейный |
| Тип промышленного котла по типу топлива | Твердотопливный |
- Цена: 609 700 ₴







