Доставка

200 кВт Пелетний котел 6 мм сталь Altep Trio Uni Pellet Plus (КТ-3ЕPG) (горелка+шамот)
- В наявності
- Код: UA2859
527 700 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TRIO UNI Pellet Plus — котел с керамическим катализатором
- минимальный коэффициент полезного действия равен от 91%
- большой диапазон мощности
- горелка с функцией автоматической очистки входит в стандартное оснащение
- система автоматического возгорания топлива
- большая топочная камера с пеллетной горелкой
- керамические катализаторы, стабилизирующие процесс сгорания топлива
- водяная колосниковая решетка
- возможность ручной загрузки
- возможность программирования
Отопительный пеллетный котел Альтеп TRIO UNI Pellet (КТ-3ЕPG) оснащается пеллетной (факельной) горелкой
Комплект поставки:
- Котел в сборе
- Пеллетная горелка
- Автоматика
- Шнековое устройство подачи топлива
- Гофрований рукав
- Бункер для палива
- Паспорт котла
- Керівництво по експлуатації
- Комплект чищення котла
- Запобіжний клапан
- Керамічні каталізатори в топці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Так |
| Вага | 2.01 кг |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
| Площа обігріву | 2000 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1770 мм |
| Діаметр димоходу | 350 мм |
| Ширина | 2250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Потужність номінальна (кВт) | 200 |
| Тип промислового котла за виглядом теплоносія | Водогрійний |
| Тип промислового котла за типом палива | Твердопаливний |
- Ціна: 527 700 ₴







