Доставка!

40 кВт Пелетний котел (горелка+шамот)6 мм сталь Altep Trio Uni Pellet Plus (КТ-3ЕPG)
- В наявності
- Код: UA2853
167 800 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TRIO UNI Pellet Plus — котел с керамическим катализатором
- минимальный коэффициент полезного действия равен от 91%
- большой диапазон мощности
- горелка с функцией автоматической очистки входит в стандартное оснащение
- система автоматического возгорания топлива
- большая топочная камера с пеллетной горелкой
- керамические катализаторы, стабилизирующие процесс сгорания топлива
- водяная колосниковая решетка
- возможность ручной загрузки
- возможность программирования
Отопительный пеллетный котел Альтеп TRIO UNI Pellet (КТ-3ЕPG) оснащается пеллетной (факельной) горелкой
Комплект поставки:
- Котел в сборе
- Пеллетная горелка
- Автоматика
- Шнековое устройство подачи топлива
- Гофрований рукав
- Бункер для палива
- Паспорт котла
- Керівництво по експлуатації
- Комплект чищення котла
- Запобіжний клапан
- Керамічні каталізатори в топці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Так |
| Вага | 630 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 140 л |
| Площа обігріву | 400 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 1800 мм |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Потужність номінальна (кВт) | 40 |
- Ціна: 167 800 ₴







