
400 кВт Пелетний котел (з пальником) 6 мм сталь Altep TRIO Uni Pellet (KT-3EPG)
- В наявності
- Код: UA2846
907 800 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Пелетний котел Altep Trio Uni Pellet 400 кВт
Дана модель є прекрасним вибором для тих, кому потрібен простий і надійний інструмент для обігріву приміщення площею до 4000 кв. метрів
Теплообмінник
Теплообмінники в котлі виконані у вигляді широких блоків, заповнених водою. Завдяки розміром теплообмінників тепло, що отримується в результаті горіння пелети, використовується максимально ефективно. ККД на виході становить не менше 91%.
Автоматичний режим роботи
В котлах Альтеп Трио Уни Пеллет для поддержания температуры на необходимом уровне используется автоматика и вентилятор. Благодаря этому система отопления становится максимально приближенной к автоматической. Пользователю просто необходимо выставить желаемую температуру на блоке управления, а дальше электроника все сделает самостоятельно.
Котлы Альтеп Трио Уни Пеллет имеют массу преимуществ:
- Постоянный КПД выше 91%.
- Большая камера сгорания с применением пеллетной горелки + топливный бункер.
- Удобно предусмотренный задний круглый дымоход.
- Автоматика и вентилятор поставляются в комплекте с котлом.
- Широкий вибір потужностей, підійде як для побутових,так і для технічних приміщень.
- Даний котел абсолютно невибагливий до якості палива.
- Пальник з функцією автоматичного чищення входить у вартість котла.
- У котлі присутня система автоматичного займання палива.
- Керамічні каталізатори, що стабілізують процес згоряння палива.
- Водяна колосникова решітка.
- Можливість ручного завантаження.
- Можливість програмування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Так |
| Вага | 3500 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 400 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Площа обігріву | 4000 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 5" |
| Вхід в систему опалення | 5" |
| Висота | 1870 мм |
| Глибина | 4000 мм |
| Діаметр димоходу | 500 мм |
| Ширина | 1420 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Потужність номінальна (кВт) | 400 |
- Ціна: 907 800 ₴







