Доставка!

200 кВт Котел промисловий на био топливе 6 мм сталь Altep Bio
- В наявності
- Код: UA2808
468 900 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BIO — серія котлів Альтеп на трісках з автоматичним і ручним завантаженням палива
Паливо: відходи деревини, тирса, тирса, тирса фракцією не більше 15х35х80 мм
• ККД — від 86%
• великий діапазон вибору потужності.
• керамічні каталізатори, що стабілізують процес згоряння палива.
• в котлі встановлена система автоматичного пожежогасіння.
• невибагливий до якості палива (можлива також різна вологість)
• можливість експлуатації котла з ручним завантаженням палива.
• можливість зміни положення бункера.
• можливість збільшення ємності бункера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Види твердого палива | Тріска, Тирса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 0.2 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 800 л |
| Площа обігріву | 2000 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 2140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Тип теплоносія | Вода |
| Потужність номінальна (кВт) | 200 |
| Тип промислового котла за виглядом теплоносія | Водогрійний |
| Тип промислового котла з конструктивних особливостей | Водотрубний |
| Тип промислового котла за типом палива | Твердопаливний |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 468 900 ₴





