Доставка!

21 кВт Пелетний котел 6 мм сталь Altep Duo Uni Pellet (KT-2EPG)
- В наявності
- Код: UA2783
122 600 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Altep Duo Uni Pellet — пелетний котел з автоматичним і ручним завантаженням палива.
- Максимальний показник ККД для твердопаливного котла (від 91%).
- Широкий вибір потужностей, підійде як для побутових,так і для технічних приміщень.
- Пальник з функцією автоматичного чищення входить у вартість котла.
- Топка значних розмірів з пелетної пальником.
- У котлі присутня система автоматичного займання палива.
- Керамічні каталізатори, що стабілізують процес згоряння палива.
- Водяна колосникова решітка.
- Можливість ручного завантаження.
- Можливість програмування.



Котли на пеллетах серії Duo Uni Pellet (КТ-2ЕPG) – економічно вигідну та ефективне обладнання.


Доставка:
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Доставка поштою
- Транспортна компанія
- Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Так |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 92 л |
| Площа обігріву | 210 кв.м |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1390 мм |
| Глибина | 1270 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Потужність номінальна (кВт) | 21 |
- Ціна: 122 600 ₴







