
500 кВт Промышленный котел 6 мм сталь Marten Industrial T
- В наличии
- Код: UA2775
476 800 ₴
Marten Industrial-T -
Твердопаливний котел великої потужності Marten Industrial Т МIT - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщень а також для нагріву води (ГВП) за допомогою бойлерів непрямого нагріву.
Як паливо використовуються дрова, дров'яні відходи, тирсові та торф'яні брикети, кусковий торф і кам'яне вугілля. Спалювання палива відбувається в камері котла (топці) на водоохолоджуваних (опціонально - чавунних) колосниках з автоматичною подачею повітря в зону горіння за допомогою вентилятора.
Керування процесом горіння відбувається за допомогою мікропроцесорного контролера.
Конструкція промислового твердопаливного котла Marten Industrial Т
1. Корпус котла
2. топка
3. Патрубок зворотної мережевої води
4. Патрубок прямої мережевої води
5. Гільза для датчика контролера
6. Патрубок під запобіжний клапан
7. Патрубок під групу безпеки котла
8. Димовий вихід
9. Вентилятори нагнітання повітря
10. Тильний ревізійний люк
11. Дверцята для чищення залишків горіння
11. Дверцята для чищення залишків горіння
12. Дверцята для завантаження палива
13. Дверцята для чищення теплообмінника
14. Такелажні вушка (скоби)
15. Патрубок для зливу конденсату
16. Патрубок для зливу теплоносія
17. Жаротрубний пучок
18. Перша поворотна камера
19. Друга поворотна камера
20. Зона збору залишків горіння
21. Отвори подачі повітря
Комплект постачання промислового котла тривалого горіння:
1. Котел у зборі
2. блок автоматики керування
3. Вентилятор
4. Паспорт, керівництво з експлуатації котла
5. Комплект для чищення котла
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
- Доставка Новою Пошкою
- Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marten |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Максимальная температура дымовых газов | 230 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 160 град. |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Красный |
| Виды топлива | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Кора, Щепа, Опилки, Антрацит, Брикеты |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2300 мм |
| Диаметр дымохода | 400 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Глубина | 2520 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Мощность номинальная | 500 кВт |
| Мощность номинальная (кВт) | 500 |
| Объем воды в котле | 1200 л |
| Площадь обогрева | 5000 кв.м |
- Цена: 476 800 ₴






