
300 кВт Промисловий котел 6 мм сталь Marten Industrial T
- В наявності
- Код: UA2773
334 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Marten Industrial-T - це, насамперед, якісно виготовлений твердопаливний котел. Дана серія відрізняється своєю доступністю і простотою використання. При виготовленні з найкращої сталі, товщина якої становить від 6 до 8 мм у залежності від комплектації, застосовується роботизована зварювання - це гарантує високу якість швів і довгу службу котла в подальшому.
Повна герметичність і відсутність диму гарантовано: котли виготовлені із застосуванням ущільнювального шнура зі скловолокна. Котли Мартен Industrial-T мають ряд переваг серед конкурентів:
Вартість стартує від 76 000 грн. в залежності від потужності.
Безкоштовна доставка, що також дозволить заощадити значну суму!
Водоохолоджувані колосники з суцільнотягнутої труби.
До 48 годин горіння на одному завантаженні палива.
Можливе використання практично всіх видів твердого палива!
Термін служби від 15 років!
Поставляється з блоком управління TECH!
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
- Доставка Новою Пошкою
- Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Автоматичне подавання палива | Немає |
| Максимальна температура димових газів | 230 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 160 град. |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Нове |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димохід |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
| Види палива | |
| Види твердого палива | Дрова, Кора, Тріска, Тирса, Антрацит, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2020 мм |
| Діаметр димоходу | 400 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Кількість завантажень палива на добу | 1 раз/добу |
| Потужність номінальна | 300 кВт |
| Потужність номінальна (кВт) | 300 |
| Площа обігрівання | 3000 кв.м |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Глибина | 2180 мм |
- Ціна: 334 500 ₴






