
20 кВт Пеллетный котел 6 мм сталь Marten Comfort Pellet
- В наличии
- Код: UA2754
115 000 ₴
Marten Comfort Pellet - це, перш за все, якісно виготовлений пелетний твердопаливний котел. Ця серія вирізняється тривалістю горіння на одному завантаженні. При виготовленні з найкращої сталі застосовується роботизоване зварювання - це гарантує високу якість швів і довгу службу котла в подальшому.
Повна герметичність і відсутність диму гарантовано: котли виготовлені із застосуванням ущільнювального шнура зі скловолокна. Котли Мартен Comfort мають низку переваг серед конкурентів:
Високий ККД 92%
Вартість стартує від 72 000 грн. залежно від потужності.
Безкоштовна доставка, що також дозволить заощадити значну суму!
Від 3 до 7 діб горіння на одному завантаженні палива.
Колосники з циркуляцією води.
Можливе використання пелет будь-якої якості!
Автоматичне управління температурою.
Термін служби від 15 років!
Поставляється з вентилятором з блоком управління, паливним бункером, автоматичним пелетним пальником і шнеком подачі палива!
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
- Доставка Новою Пошкою
- Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marten |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Да |
| Вес | 305 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Пеллеты |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 170 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 110 град. |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 90 л |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1555 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Диаметр дымохода | 178 мм |
| Ширина | 1196 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
- Цена: 115 000 ₴



