
10кВт Vulcan Strong (плита) 3,5мм
- В наличии
- Код: UA7735
19 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Vulkan Strong 10 кВт – твердопаливний котел з варильною поверхнею
Потужність 10 кВт | Варочна поверхня | ККД 80% на дровах та 88% на вугіллі | Ручна подача палива | Без автоматики | Час горіння до 4 годин на дровах, до 8 годин на вугіллі | Обʼєм топки 31 л | Товщина металу 3,5 мм
Призначення
Класичний твердопаливний котел Vulkan Strong 10 кВт, компактний за розміром та простий в експлуатації.
Призначений для опалення індивідуальних житлових будинків та споруд комунально-побутового призначення площею до 100 кв.м, обладнаних системою водяного опалення із природною або примусовою циркуляцією.
Варильна поверхня дає можливість використовувати котел для приготування або розігріву їжі.
Прямокутний бор димовідводу оптимально підходить для цегляних димоходів прямокутної форми.
Розрахований на будь-яке тверде паливо: дрова, вугілля, тирсу, брикети, тріска.
Опис
Тип – класичний, із ручним завантаженням палива
Варильна поверхня на одну комфорку
Боров димаря має прямокутну форму 100 × 200 мм
Товщина стінки камери згоряння із жаростійкої сталі марки 09Г2С – 3,5 мм, товщина металу водяної сорочки – 3 мм
Одна камера згоряння
Чавунні колосники
Укритий утеплювачем по декоративним шкірою, що дозволяє встановлювати його в неопалюваному топковому приміщенні без втрат тепла.
Можливість роботи на різних видах твердого палива: антрацит (основне паливо), буре вугілля, дрова, паливні брикети (альтернативні види палива)
Компактні розміри котла
Об'єм топки 31 л
Дверцята камери завантаження з можливістю регулювання, з ущільнювальним шнуром 18 мм
Комплект Vulkan Strong 10 кВт
Котел опалювальний
Термометр капілярний
Чавунні колосники
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Потужність 10 кВт
Площа обігріву 100 кв.
Габарити ВхШхГ 710х420х550 мм
Об'єм звантажувальної камери 31л
Габарити топки ВхШхГ 400х315х300мм
Розмір завантажувального вікна 32мм
ККД 88%
Робочий тиск 1,5-2 бар
Діаметр димоходу 100*200 мм
Прямокутний димар
мін. Висота димоходу 5м
Димаєтр патрубків вхід/вихід 40/40
Товщина сталі 3 мм
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
Доставка Новою Поштою
Доставка Транспортною компанією “САТ”
Адресна Доставка Кур'єром
Самовивіз з магазину
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вулкан |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 88 % |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 710 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Форма дымохода | Прямоугольная |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие плиты | Да |
- Цена: 19 000 ₴





