
8 квт 4 мм сталь Холмова Айрон
- В наличии
- Код: UA7729
23 250 ₴
Твердопаливний котел шахтного типу Холмова - 8 кВт
Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтного типу , який працює за принципом котла Холмова, Кірша.
Цей котел призначений для спалювання будь-якого типу палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Іншими словами, котел-утилізатор. Унікальним є те, що котел під час спалювання вологих дров ви не побачите ні конденсатів, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді й більше), на вугілля до 5 діб. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Котел Холмова належить до пристроїв шахтного типу. Тобто його основна частина є вертикальною топкою й розміщеною біля неї теплообмінною камерою. Камери розділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим із топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою та перегородкою.
Котел Холмова може мати різну потужність, і залежно від цього змінюється його теплообмінник.
Чому котел Айрон горить так довго? |
|
|
До базової комплектації котла від 8 до 25 кВт входить:
- котел у зібраному вигляді;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники
- форсунка для дозування піролізних газів
- інструкція експлуатації до котла;
Доставка
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що заведені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- НОВА ПОШТА


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AirOn |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Каменный уголь, Антрацит |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 8 кВт |
| Площадь обогрева | 80 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 5 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Цвет | Красный |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 790 мм |
| Диаметр дымохода | 159 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Ширина дымохода | 159 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 10 |
- Цена: 23 250 ₴









