
70 КВТ. Котел холмова шахтного типа СТАЛЬ 5 ММ Zubr (Зубр)
- В наличии
- Код: UA3045
77 500 ₴
75 500 ₴
Твердопаливний котел шахтного типу Холмова Zubr — 70 кВт


Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтного типу "Zubr", який працює за принципом котла Холмова, Кірша.
Цей котел призначений для спалювання будь-якого типу палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Іншими словами, котел-утилізатор. Унікальним є те, що котел під час спалювання вологих дров ви не побачите ні конденсатів, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді й більше), на вугілля до 5 діб. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Котел Зудр належить до пристроїв шахтного типу. Тобто його основна частина є вертикальною топкою й розміщеною біля неї теплообмінною камерою. Камери розділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим із топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою та перегородкою.
Котел Холмова Зубр може мати різну потужність, і залежно від цього змінюється його теплообмінник.

У базову комплектацію котла кВт входить:
- котел у зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники;
- гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
Характеристики твердопаливного котла Zubr

Доставка
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.

Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- НОВА ПОШТА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 490 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Горючие сланцы, Антрацит, Кора, Бурый уголь, Опилки, Солома, Щепа, Каменный уголь, Пеллеты, Торф |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 70 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 210 л |
| Объем камеры сгорания | 315 л |
| Площадь обогрева | 700 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 5 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Высота | 1300 мм |
| Глубина | 1210 мм |
| Диаметр дымохода | 219 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Ширина дымохода | 219 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 70 |
- Цена: 75 500 ₴









