
12 кВт Котел классического типа 3 мм сталь Макситерм Кантри
- В наличии
- Код: UA3998
14 900 ₴
Котел твердопаливний Макситерм Кантрі - 12 кВт
Побутовий твердопаливний котел MaxiTerm потужністю 12 кВт призначений для теплопостачання всій видів приміщень – житлові будинки, виробничі будівлі, теплиці, господарські приміщення загальною площею до 100 кв. м.
Основне паливо для моделей котлів 12ПБ і 12 – це дрова та паливні брикети.
Особливості класичної серії котлів Макситерм:
- Надійна сталева конструкція товщиною 3,0 мм
- Водяна сорочка між теплообмінником та корпусом
- Компактні розміри котла 710 х 420 х 570 мм
- Містка топка розміром 300 х 315 х 315 мм і об'ємом 35 л
- Котел обладнаний термометром для зручного визначення температури води
- Знімних піддон для золи полегшує процес чищення котла від залишків горіння
- Спеціальна заслінка для регулювання обсягу подачі повітря до колосникам
- Є можливість установки механічного регулятора тяги
- Всі технологічні виходи знаходяться з тильної частини котла
- Димохід має прямокутний переріз 100х200 мм
Загальна вага котла 75 кг.
Об'єм води в котлі 30 літрів.
Тиск води в котлі 0,13 Мпа
Максимальна робоча температура води 90 град
Котли Макситерм відмінно працюють в системах опалення з примусовою і з природною циркуляцією теплоносія. Також котел на твердому паливі можна встановити в існуючу опалювальну систему і використовувати як основний або додатковий.
Макситерм Кантрі 12 кВт – котел класичного типу на твердому паливі, основне паливо – дрова.
Переваги котла Maxiterm Кантрі 12:
- Котел має надійну сталеву конструкцію товщинною 3 мм (внутрішня та зовнішня стінки котла).
- Котел має термометр для визначення температури води в котлі та системі опалення
- Котел має компактні габаритні розміри та містку топочну камеру.
- Котел має фланець для встановлення регулятора тяги (механічного)
- Котел не потребує підключення до електромережі та інших комунікацій та може працювати в самопливних системах опалення.
- Котел Макситерм Кантрі 12 ПБ має чавунну поверхню для приготування їжі.
Характеристики котла Макситерм Кантрі 12
|
Модель котла Макситерм |
Кантрі 12ПБ |
Кантрі 12 |
|
Потужність котла, кВт |
12 |
12 |
|
Площа опалення, кв.м. |
120 |
120 |
|
Наявність варильної поверхні |
з плитою |
без плити |
|
Тип котла |
класичний котел |
|
|
Матеріал котла |
сталь - 3 мм (внутрішня та зовнішня стінки) |
|
|
Тип палива |
дрова, вугілля, паливні брикети |
|
|
Коєфіцієнт корисної дїї (ККД) % |
75 |
75 |
|
Об'єм води в котлі, літр |
30 |
30 |
|
Робочий тиск в котлі, мПа |
1,3 |
1,3 |
|
Вихід димоходу |
прямокутний димохід |
|
|
Розмір димоходу, мм |
100x200 |
100x200 |
|
Об'єм топочної камери, літр |
30 |
30 |
|
Висота топочної камери, мм |
300 |
300 |
|
Ширина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Глибина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Тип колосників |
чавуні колосники |
|
|
Висота котла, мм |
710 |
710 |
|
Ширина котла, мм |
420 |
420 |
|
Глибина котла, мм |
570 |
570 |
|
Вага котла, кг |
75 |
75 |
|
Колекція |
Кантрі |
|
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром
- Самовивіз












| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MaxiTerm |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип котла | Классический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 755 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность установки регулятора тяги | Да |
| Мощность номинальная (кВт) | 12 |
| Наличие варочной плиты | Нет |
| Размер топки (ВхШхГ), мм | 300х315х315 |
| Тип колосников | чугунные |
| Толщина металла, мм | 3 |
| Утепление | Без утепления |
- Цена: 14 900 ₴










