
14 квт Котел довготривалого горіння 5 мм сталь Bizon Стандарт
- В наявності
- Код: UA3600
26 900 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел тривалого горіння «Bizon Стандарт»

Котел представлений модельним рядом 14, 18, 22, 26 квт
Завантажувальна камера і теплообмінник-сталь 5 мм утеплений та обшитий для більшого ККД (коефіцієнт корисної дії)
В котлі 3 дверцята,
верхня - для чищення 2 поличного горизонтального теплообмінника середня - виконана під нахилом для зручного завантаження палива нижня - для чищення котла.
Всі двері регульовані закриваються ручкою - гачок (зручно і практично)
Комплектація: готел у зібраному вигляді, термометр, колосники, автоматика (турбіна і контролер)
Переваги:
- -Велика завантажувальна топка
- -Тривалість роботи на одному завантаженні від 10 годин
- -Жаростійка котлова сталь 5 мм
- -Безкоштовна доставка на вашу адресу по Україні -
- -Відправляємо котел без передоплат та переплат
- -Кожен котел перевіряється при виготовленні і перед відправкою
- -Передбачений шибер для регулювання тяги

Важливо: не тільки враховувати площу вашого будинку, а приміщення і кількість води в системі опалення, вид батарей, висоту стель, і тепло втрати приміщення.
Для правильного підбирання та вибору котли ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям або вказати ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо у зручний для вас час.
Як замовити?
- Товар відправляємо без передоплати (оплата при отриманні)
- Для замовлення можете оформити замовлення на сайті або зателефонувати за нашими контактними номерами або вказати ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо у зручний для вас час
ТОП 5 Причин Зробити купівлю в Нашому Магазині!
Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла — від 10 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є в наявності. Тому відправлення впродовж 1 робочого дня.
Оплата та доставка — будь-яким зручним способом.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
Доставка Новою Поштою
Доставка Транспортною компанією «САТ»
Адресна Доставка Кур'єром



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1225 мм |
| Глибина | 981 мм |
| Довжина димаря | 5 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина димоходу | 5 мм |
| Потужність номінальна (кВт) | 14 |
- Ціна: 26 900 ₴









