
8 кВт 4 мм бічна(фронтальне завантаження).BIZON F
- В наявності
- Код: UA3103
23 600 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел тривалого горіння Холмова Bizon F — це шахтний котел з фронтальним завантаженням — відноситься до конкурентоспроможного устаткування, демонтирующему високу ефективність.
Процес горіння, як і розпалювання, що відбувається внизу конструкції — паливному бункері. Завдяки формуванню природної тяги повітря (близько 12 Па), досягається ефективне функціонування котла. Дані котли прості в обслуговуванні. У зольников передбачено наявність дверки, що дозволяє відкрити її за потребою і ліквідувати відходи, що утворилися після згоряння палива.
Ключовою особливістю котлів Bizon F є певна ступінь хімічного недопалу дров. Виробник навмисно створює подібні умови. Принцип дії такої конструкції зводиться до наступного:в камерах згоряння відбувається нагрівання палива, при цьому кількість повітря обмежена;відбувається газифікація — виділення горючого газу; здійснюється спалювання утворилися газів. Все це сприяє ефективному і більш повного спалювання палива, що призводить до його значної економії і більшої віддачі тепла.


Особливості та переваги шахтного твердопаливного котла Bizon F
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Схема підключення
![]() |
Основні характеристики шахтного твердопаливного котла Bizon F

Котел є унікальною конструкцією в даному класі, що працює на твердому паливі. Спалювати можна вологі дрова, брикети, сміття і тирсу. Котел зручний у застосуванні, доступний за ціною. На вугіллі тривалість горіння однієї порції може досягати 2 днів, на дровах – до 16 годин.
Переваги твердопаливного котла Bizon F- Перепускний клапан і фронтальне завантаження запобігають появі диму.
- Додавання палива в будь-який час.
- Немає необхідності в дымососе.
- Завантажувальна двері зручна для розпалювання.
- Допалювання факела проводиться особливої струменем в термостійких каналах. В результаті температура піднімається до 1100 градусів, з-за чого смола і дьоготь повністю вигорають, не залишаючи відкладень.
- Можливість завантаження палива з вологістю до 46%.
- Використання конструкції з товстими металевими стінками.
- ККД становить 93%.
Складові частини:
- Камера згоряння з шахтою і колосником.
- Водяна система.
- Камера допалювання.
У водяну систему вбудований патрубок для терморегулятора. Вгорі знаходяться герметичні завантажувальні і очисні дверцята з настроюваної заслінкою. Ззаду в котел вбудовані приєднувальний і вхідний патрубки, а також димар. Попереду вбудований термометр в спеціальному гнізді.
Внизу камери згоряння встановлена форсунка для подачі вторинної системи повітря. Дожигающая камера забезпечена турбулізаторами і тепловим обмінником в залежності від комплектації. Камера допалювання оснащена у верхній частині знімним люком, який служить для вивантаження золи і очищення від зольних відкладень.

-
Доставка
-
Безкоштовна доставка на вашу адресу, оплата при отриманні
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару.Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- НОВА ПОШТА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Солома, Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит, Торф |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
- Ціна: 23 600 ₴









