
Холмова BIZON 6 квт 5 мм сталь FS-Eco. Твердопаливний котел тривалого горіння. Котел Бізон
- В наявності
- Код: UA1566
20 000 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел шахтного типу Холмова Bizon FS-Eco - 6 кВт
Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтного типу "Bizon FS", який працює за принципом котла Холмова, Кірша.
Даний котел призначений для спалювання будь-якого виду палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса, і побутові відходи. Іншими словами, котел-утилізатор. Унікальним є те, що котел при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсати, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді і більше), на вугіллі до 5 діб. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто основна частина є вертикальною топкою та розміщеної біля неї теплообмінної камерою. Камери поділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим з топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою і перегородкою.
Котел Холмова може мати різну потужність, і в залежності від цього змінюється його теплообмінник.
Чому котел Бізон горить так довго? |
|
|
У базову комплектацію котла від 6 - до 55 кВт входить:
- котел в зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники(за додаткову плату котел може бути укомплектований охолоджуваними колосниками замість чавунних 10-15 кВт + 1200грн до вартості, 20-25 кВт +1350грн;
- гарантійний талон, инструкия експлуатації до котла;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
Характеристики твердопаливного котла Бізон
|
Потужність (кВт) |
6 | 8 |
10 |
12 |
15 |
20 |
25 |
32 |
40 |
55 |
|
Опаливаемая площа (м2) |
до 60 | до 80 |
до 100 |
до 120 |
До 150 |
До 200 |
До 250 |
до 320 |
до 400 |
До 550 |
|
Види палива |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
|
Коефіцієнт корисної дії (%) |
85 - 95 | 85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
|
Час роботи на одному завантаженні |
6-12 | 6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
|
Температура води на виході (град.З) |
65-90 | 65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
|
Діаметр димоходу (мм) |
159 | 159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
|
Допустимий тиск (бар) |
2 | 2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
Об'єм води в котлі (л) |
28 | 40 |
65 |
70 |
90 |
95 |
120 |
85 |
135 |
150 |
|
Товщина сталі |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
Форсунка (мм) |
6 | 6 |
6 |
6 |
6-8 |
6-8 |
6-8 |
8 |
8 |
8 |
|
Темпообменник |
1 шт. гориз-ний | 1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ный |
1 шт. гориз-ный |
1 шт. гориз-ный |
1 шт. гориз-ный |
2 шт.гориз-ный |
2 шт.гориз-ный |
2 шт. верти-ный |
2 шт. верт-ный |
Доставка
Бесплатная доставка на ваш адрес, оплата при получении
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины. Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Ін-Тайм
- МістЕКСПРЕСС
- НОВА ПОШТА
- УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Пелети, Тріска, Антрацит, Дрова, Брикети, Тирса |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Об'єм води в котлі | 30 л |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Регулювання потужності, від | 5 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Ширина димоходу | 159 |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 20 000 ₴










