
12 кВт Котел класичний з плитою 3 мм сталь Макситерм Кантри 12ПБ
- В наявності
- Код: UA7371
14 400 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел твердопаливний Макситерм 12 ПБ, 12 кВт

Побутовий твердопаливний котел MaxiTerm потужністю 12 кВт призначений для теплопостачання всій видів приміщень – житлові будинки, виробничі будівлі, теплиці, господарські приміщення загальною площею до 100 кв. м.
Основне паливо для моделей котлів Макситерм 12ПБ і 12 – це дрова та паливні брикети.
Особливості класичної серії котлів Макситерм:
- надійна сталева конструкція товщиною 3,0 мм;
- водяна сорочка між теплообмінником і корпусом;
- чавунна варильна поверхня для приготування або розігрівання їжі;
- компактні розміри котла 710 х 420 х 570 мм;
- містка топка розміром 300 х 315 х 315 мм і об'ємом 35 л;
- котел обладнаний термометром для зручного визначення температури води;
- знімних піддон для золи полегшує процес чищення котла від залишків горіння;
- спеціальна заслінка для регулювання обсягу подачі повітря до колосникам;
- є можливість установки механічного регулятора тяги;
- всі технологічні виходи знаходяться з тильної частини котла;
- димохід має прямокутний переріз 100х200 мм

Загальна вага котла 80 кг.
Об'єм води в котлі 30 літрів.
Тиск води в котлі 0,13 Мпа
Максимальна робоча температура води 90 град.
Котлы Макситерм отлично работают в системах отопления и с принудительной и с естественной циркуляцией теплоносителя. Также котел на твердом топливе можно установить в существующую отопительную систему и использовать как основной или дополнительный.
Характеристики ТТ котла Макситерм 12 ПБ, 12 кВт
|
Производитель |
Макситерм |
|
Возможность установки регулятора тяги |
да |
|
Вес котла, кг |
80 |
|
Тип колосников |
чугунные |
|
Утепление |
без утепления |
|
Габариты топки (высота х ширина х глубина), мм |
300 х 315 х 315 |
|
Объём воды в котле, литр |
30 |
|
Толщина металла, мм |
3 |
|
Тип котла |
классического горения |
|
Мощность котла, кВт |
12 |
|
Отапливаемая площадь, кв.м |
100 |
|
Наличие варочной плиты |
да |
|
Габариты котла (высота х ширина х глубина), мм |
710 х 420 х 570 |
Макситерм Кантрі 12ПБ - 12 кВт – котел класичного типу на твердому паливі, основне паливо – дрова.

Переваги котла Maxiterm Кантрі 12ПБ:
- Котел має надійну сталеву конструкцію товщинною 3 мм (внутрішня та зовнішня стінки котла).
- Котел має термометр для визначення температури води в котлі та системі опалення
- Котел має компактні габаритні розміри та містку топочну камеру.
- Котел має фланець для встановлення регулятора тяги (механічного)
- Котел не потребує підключення до електромережі та інших комунікацій та може працювати в самопливних системах опалення.
- Котел Макситерм Кантрі 12 ПБ має чавунну поверхню для приготування їжі.
Характеристики котла Макситерм Кантрі 12ПБ
|
Модель котла Макситерм |
Кантрі 12ПБ |
Кантрі 12 |
|
Потужність котла, кВт |
12 |
12 |
|
Площа опалення, кв.м. |
120 |
120 |
|
Наявність варильної поверхні |
з плитою |
без плити |
|
Тип котла |
класичний котел |
|
|
Матеріал котла |
сталь - 3 мм (внутрішня та зовнішня стінки) |
|
|
Тип палива |
дрова, вугілля, паливні брикети |
|
|
Коєфіцієнт корисної дїї (ККД) % |
75 |
75 |
|
Об'єм води в котлі, літр |
30 |
30 |
|
Робочий тиск в котлі, мПа |
1,3 |
1,3 |
|
Вихід димоходу |
прямокутний димохід |
|
|
Розмір димоходу, мм |
100x200 |
100x200 |
|
Об'єм топочної камери, літр |
30 |
30 |
|
Висота топочної камери, мм |
300 |
300 |
|
Ширина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Глибина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Тип колосників |
чавуні колосники |
|
|
Висота котла, мм |
710 |
710 |
|
Ширина котла, мм |
420 |
420 |
|
Глибина котла, мм |
570 |
570 |
|
Вага котла, кг |
75 |
75 |
|
Колекція |
Кантрі |
|

Доставка котлов:
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины. Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара. Почтовые услуги по переводу платежа (процент перевозчика за доставку денег от покупателя продавцу) клиент оплачивает дополнительно. Стоимость перевода наложенного платежа 2% от суммы.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.

Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Доставка поштою
- Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 80 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова, Кам'яне вугілля, Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 30 л |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Потужність номінальна (кВт) | 12 |
- Ціна: 14 400 ₴









