
Конус термо для димаря нерж/оцинк (сендвіч) 0,6 мм Ø 100/160
- В наявності
436 ₴
414,20 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Конус забезпечує термо і закриває закінчення димоходу з вільним обтіканням торця термо труби.
Переваги
- Актуальні ціни та наявність товарів
- Сервісне обслуговування
- Гнучке ціноутворення,
- Знижки
- Безкоштовна доставка в будь-який регіон України
- Грамотний персонал і професійна консультація
- Гарантія 10 років на продукцію
- Простота збірки і установки
В асортименті труби та елементи від Ø80 до Ø400 мм, а також можемо зробити будь-яку конструкцію під замовлення
Також є різна товщина сталі 0,6, 0.8, 1 мм
Труби можна з'єднувати між собою в єдину конструкцію, що дозволяє отримати димохідну систему необхідної висоти.
Для з'єднання труб одна з одною не потрібні додаткові кріплення – один кінець виробу просто вставляється в отвір інший і фіксується за допомогою спеціального виступу.
Як замовити:
-Замовлення можна оформити через корзину на сайті
-Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
-Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
-Написати на вайбер
Доставка
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины.
Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара.
Почтовые услуги по переводу платежа (процент перевозчика за доставку денег от покупателя продавцу) клиент оплачивает дополнительно.
Стоимость перевода наложенного платежа 2% от сумы.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
― НОВА ПОШТА Безкоштовна доставка по Україні
- Безкоштовна доставка кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Каміни, Генераторні установки, Печі, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 160 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 414,20 ₴







