
Комплект димоходу Вент Устрій діаметр ф230/300 мм 5 метрів нерж/нерж 0,8 мм Сендвіч 2х стін
- В наявності
- Код: UA2016
18 080 ₴
15 910,40 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Двостінні димарі виготовляються з утепленням базальтової ватою або вермікулітом попередньо подрібненим до необхідної щільності.
Товщина захисного шару 30 міліметрів.
Термоизоляция делает невозможным конденсато образование и гарантирует пожаро безопастность всей системы в целом.
Свойства качественного дымохода: Способны выдержать рабочий диапазон температур дымо газов до 700 градусов С° постоянно и до 1100 градусов С° кратковременно.
100% соответствие нормам пожаробезопасности!
Официальная гарантия – 3 года.
Расчетный срок службы не менее 10 лет.
Сверхпрочные лазерные сварные шви. Идеальная геометрия всех изделий - гарантирует Вам легкость и удобство сборки.
Полный пакет документов: сертификат качества на нержавейку, накладная с мокрой печатью.
Даний Комплект Димоходу заввишки 5 метрів складається з:
Труба "сендвіч" 1,0 м товщина 0,8 мм - 5шт
Труба неутеплені 0,5 м товщиною 1мм (для з'єднання з виходом котла) - 1шт,
Трійник зі знімною лійкою для стоку конденсату і чищення сажі - 1шт,
Конус або грибок (на вибір) як закінчення димоходу - 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 230 мм |
| Висота | 5000 мм |
| Комплектація | |
| Трійник 87° | Так |
| Конденсатовідвідник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тройник 87° | Так |
- Ціна: 15 910,40 ₴









