
Грибок для димоходу стінка 0.6 мм (нержавіюча сталь) Ø 300
- В наявності
576 ₴
547,20 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Грибок є завершальним елементом димового каналу, використовується для захисту димаря від атмосферних опадів.
Залежно від конкретних умов експлуатації, димоходи мають безліч конструктивних особливостей і виробляються з різних матеріалів.
Від того, з якого матеріалу і яким способом виготовлений димохід, залежить якість і ефективність роботи котла.
Димоходи з нержавіючої сталі універсальні і підходять для опалювального обладнання, працюючого на рідкому, твердому і газоподібному паливі (котел, камін, газотурбінні установки, конвектори...), вимагають мінімум настановної площі, зручні при монтажі.
Використовується для монтажу як вертикального, так і горизонтального ділянки.
Вони можуть застосовуватися як при робочій температурі, що досягає 600°С, так і в опалювальних системах з конденсаційними котлами, де температура відхідних газів нижче точки роси.
Для виробництва даної продукції використовується високоякісна доислотостойкая, жаростійка нержавіюча сталь
При виготовленні комплектуючих деталей застосовується плазмове зварювання в середовищі інертного газу (аргон).
Для димоходів використовується високоякісна кислотостійка нержавіюча сталь.
Одностеные димоходи можуть бути вмонтовані у вже існуючі цегляні димоходи, завдяки чому вони стають придатними для нових типів опалювальних котлів.
Для строительства внешних или отдельно стоящих дымоходов предлагаем двухстенные дымоходы, пространство между ними заполнено теплоизолятором (базальтавая вата)
Дымоходы из нержавеющей стали легко монтировать, легко чистить, они надежны и долговечны.
Преимущества
Актуальные цены и наличие товаров
Сервисное обслуживание
Гибкое ценообразование,
Скидки
Бесплатная доставка в любой регион Украины
Грамотный персонал и профессиональная консультация
Гарантия 10 лет на продукцию
Простота сборки и установки
В ассортименте трубы и элементы от Ø80 до Ø400 мм., а также можем сделать любую конструкцию под заказ
Также имеется различная толщина стали 0,6, 0.8, 1 мм
Трубы можно соединять между собой в единую конструкцию, что позволяет получить дымоходную систему требуемой высоты.
Для соединения труб друг с другом не нужны дополнительные крепежи – один конец изделия просто вставляется в отверстие другой и фиксируется при помощи специального выступа.
Как заказать:
-Заказ можно оформить через корзину на сайте
-Позвонив по указанным номерам на сайте
-Заказать обратный бесплатный звонок в форме на сайте
-Написать на вайбер
Доставка
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины.
Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара.
Почтовые услуги по переводу платежа (процент перевозчика за доставку денег от покупателя продавцу) клиент оплачивает дополнительно.
Стоимость перевода наложенного платежа 2% от сумы.
Если, открыв оплаченную посылку, Вы обнаружили, что заказанные товары Вам не подходят, вы можете вернуть или обменять их.
Способы доставки:
― НОВА ПОШТА Бесплатная доставка по Украине
― Бесплатная доставка курьером по Киеву
― Самовывоз
― Міст ЕКСПРЕСС






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Каміни, Генераторні установки, Печі, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 547,20 ₴








