
Комплект димоходу Вент Устрій діаметр ф110 мм (5 метрів+трійник, лійка, грибок або конус) 0.8 мм Одностінний
- В наявності
- Код: UA2013
3 915 ₴
3 562,65 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект димоходу Вент Устрій діаметр ф110 мм (5 метрів+трійник, лійка, грибок або конус) 0.8 мм Одностінний»
Комплекти димоходів з нержавіючої сталі Марки Aisi 201
Властивості якісного димоходу:
Здатні витримати робочий діапазон температур димо газів до 700 градусів С° постійно і до 1100 градусів С° короткочасно.
100% відповідність нормам пожежної безпеки!
Офіційна гарантія – 3 роки. Розрахунковий термін служби більше 15 років.
Надміцні лазерні зварні шви
Ідеальна геометрія всіх виробів - гарантує Вам легкість і зручність складання.
Повний пакет документів: сертифікат якості на нержавійку, накладна з мокрою печаткою.
Комплект димоходу висотою 5 метрів складається з:
-Труба 1,0м - 5шт
-Труба 0,5м (для з'єднання з виходом котла) - 1шт,
-Трійник зі з'ємною лійкою для стоку конденсату й чистки сажі - 1шт,
-Конус або грибок (на вибір) як закінчення димоходу - 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Висота | 5000 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 110 мм |
| Комплектація | |
| Трійник 87° | Так |
| Конденсатовідвідник | Так |
- Ціна: 3 562,65 ₴










